Kryesore » 2013 » Janar » 9 » Pas 15 marsit, nuk do të mund të përdorni më Messenger-in
3:53 PM
Pas 15 marsit, nuk do të mund të përdorni më Messenger-in
Nga 15 marsi i këtij viti, chat-i historik i MSN-së do të mbyllet dhe do të integrohet plotësisht me Skype, gjë e cila pritet të realizohet nën mbikqyrjen e Microsoft-it.Skype do të zëvendësojë Windows Live Messenger, shërbim të lindur në 1999 dhe që sot numëron mbi 100 milionë përdorues.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus