Kryesore » 2013 » Janar » 9 » Pantech Discover vjen ne AT&T ne 11 Janar
4:00 PM
Pantech Discover vjen ne AT&T ne 11 Janar
Pantech ndoshta per disa nuk eshte nje firme e njohur por ato kesaj rradhe kane leshuar nje telefon te mire dhe te sigurte. Ajo per ju do te jet ne dispozicion tek AT&T ne date 11 Janar por kesaj rradhe i emeruar me emrin Discover (i njohur me pare si Magnus).Me nje kontrate prej 50$ ju merrni me shume. Performancat e Discover jane: ekran 4.5 inch me 720p, 13MP kamera prap dhe 2MP kamera para, 1.5GHz dual-core Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Pro, NFC, Android 4.0, 2,100mAh battery, dhe me nje dizajn mjaft interesant prezentohet para jush Pantech Discover
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus